Aastalõpupeo kava

Tähelepanu ! Näidispildid EI OLE KOPEERIMISEKS !!! Tellimisnäidiste formaat on veebis vaatamiseks oluliselt vähendatud ja vesimärgistatud. Kõik pildid saavad 10 X 15 cm. mõõduga. Piltide tellimiseks on 2 võimalust:
1) Fotoateljeest, Hariduse tn. 1. Võimaluse korral valige siit eelvaatena pildid välja, kirjutades üles piltide numbrid (Pildi number on pildi ALL peale failinime "Kava" !!!) ja tooge oma tellimus ateljeesse.
2)Veebi kaudu tellimiseks valige kõigepealt välja soovitud pildid, kirjutage üles nende numbrid ja soovitud hulgad. Ühe pildi hind on 1 euro. Saatekulu posti teel saatmise korral on 1 euro.Kui tulete ise järgi, siis saatmiskulu ei tule arvestada. Tasuge piltide eest Aivo Parmson-i arvele EE532200001100455994, selgitusse märkida AL pidu ja oma nimi. Saatke oma tellimus meiliaadressile: pildimeister@gmail.com , ärge unustage märkimast albumi nime (Stuudio või Kava), oma täpset nime ja posti teel saatmise korral ka TÄPSET aadressi. Soovitav on kirja lõppu lisada ka kontakttelefoni number, et küsimuste korral saaksin Teile tagasi helistada. Tellimuse täidan nädala aja jooksul päevast, millal raha on laekunud ja tellimuse meil kätte saadud. Küsimuste korral helistage 53406293.